درباره ما

همانگونه که میدانید بازدید سایت یکی از مهمترین دغدغه های وبمسترها میباشد بدیهی که رقابت های بسیار زیادی برای این مورد بین سایت های مختلف وجود دارد و مدیران وبسایت ها بیشترین هزینه ها را برای افزایش مراجعه کننده به سایت خود میکنند از انواع تبلیغات غیر اینترنتی گرفته تا تکنیک های سئو.

بدهی هست که این هزینه ها بسیار زیاد هستند و در بسیار از مواقع کافی نیستند و نیاز هست که از بک لینک ، تبلیغات در سایت های دیگر و سایر روشها برای افزایش بازدید استفاده کرد.

ما در این سایت کم هزینه ترین راه و سریعترین راه را برای شما فراهم کرده ایم . همه کاربران بصورت مستقیم وارد سایت شما میشود و میبایست مدتی در وبسایت شما بمانند و بابت بازدید از سایت شما مبلغی را دریافت میکنند بنابراین شما همیشه تعداد زیادی بازدید کننده در سایت خود خواهید داشت و به میزان دلخواه خود هزینه پرداخت میکنید.

این امکان برای شما وجود دارد که بدون پرداخت هزینه نیز برای سایت خود افزایش بازدیدد داشته باشد . به این صورت که شما از سایت های دیگر بازدی میکنید و به میزان بازدید خود امتیاز کسب میکنید این امتیاز را میتوانید نقد کرده یا هزینه بازدید از سایت خود نمایید!

برای اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ثبت نام کنید.